Vítej v oddílové sekci!

Zde najdeš nejčerstvější informace určené jen pro členy oddílu! 

  • Kalendář - zde najdeš informace o plánovaných akcích blízkých i vzdálenějších. Můžeš zde potvrdit svojí účast anebo neúčast. 
  • Bodování - jak si stojíš v celoročním bodování? Aktualizace vždy v den vložení nového kvízu.
  • Kvízy - Každou neděli bude vložen nový kvíz. Jeho vyplněním si můžeš vylepšit své bodové konto. A kromě toho to může být třeba i zábavné anebo poučné.
  • Vzdělávání - rozšiřuj si své obzory v různých oblastech (jako je například uzlování, zvířata, turistické značky, ekologie... - může tě to připravit na oddílovou činnost a sbírání bodů. A dále pak taky můžeš projít celou Nováčkovskou zkouškou!
  • Ke stažení - zde si můžeš stáhnout oddílové soubory, které by se ti mohli hodit

Nejnovější informace:

Vítej Čtveráku,

Vítej v sekci pro registrované. Zde najdeš spoustu zajímavých informací. Budou zde novinky z oddílu, oddílové drby, zajímavosti z Asociace TOM, ale i zajímavé zprávy z jakékoliv oblasti.


Výprava do Beskyd

(27.1.2022)

Blíží se nám výlet do Beskyd, tak bychom Vás chtěli nalákat na to, co Vás čeká.

Předně chci napsat, že to nebude jednoduchá výprava. Je to daleko a je to v horách, kde jsou jednak větší kopce, než na jaké jsme zvyklí a jednak také proměnlivější počasí s vydatným sněhem.

Ale nepřátel se nebojme, na množství nehleďme. Bude to dřina, ale bude nás hřát krásný pocit z toho, že jsme to dokázali a pak také z toho, co uvidíme. Příroda v Beskydech je skutečně nádherná a plná zvířat, které, když budeme mít hodně velké štěstí, tak uvidíme anebo nalezneme alespoň stopy. Kromě mnoha jiných zvířat bych zmínil zejména prokázaný výskyt medvědů, rysů a kočky divoké. V posledních letech se do přírody po zásahu člověka opět vrací vlk.

Teoreticky bychom, měli navštívit tyto body: Radhošť, Pustevny, Velký Javorník.

Všechny informace můžete zkouknout na Wikipedii zde

Nějaké obrázky z nádherné přírody Beskyd můžete shlédnout zde

Webkamera Lysá hora (tam sice nevylezeme, ale je to nejvyšší vrchol Beskyd :) )Aktualizace a přidávání obsahu

(27.1.2022)

Vážení, zatím se vás zde moc nesešlo, což je škoda. Takže vše, co je zde uvedené, se bude dodržovat až tehdy, bude-li vás tady dostatek registrovaných a také aktivních! Díky za pochopení


PF 2022

(28.12.2021)

Přejeme všem členům i blízkým, ať je rok 2022 lepší, než ty dva předchozí. Ať se nám všem daří, ať jsme zdraví, bohatí, krásní a mladí.


Oddílové příspěvky 

(11.11.2021)

Stalo se dobrým zvykem vybírat od Vás každý rok výpalný. Ani letos tomu není jinak a tak se ptám - kde jsou naše prachy?? 

Příspěvky pro rok 2021-2022 činí 400,-Kč a termín, do kdy zaplatit, jsme letos posunuli až do konce listopadu. Nicméně ten se už blíží a tak apeluji, ať to stihnete! Od 1.12.2021 se příspěvek zvýší na 450,-Kč a od 1.1.2022 na 500,-Kč! Tak nepromeškejte termín! Od příspěvku jsou pro letošní rok osvobozeni ti, kteří zaplatili v loňském roce, který zůstal díky koroně prakticky bez aktivit.

Co s těmi penězi děláme? Část jde na registraci do Asociace TOM, ze zbytku platíme nákupy oddílového vybavení či materiálu na rekonstrukci klubovny. Registrovaný člen je však v rámci zaplaceného příspěvku zároveň pojištěn proti úrazu u pojišťovny Generali. 

Jak zaplatit oddílový příspěvek:

  • na účet 2401262107/2010 - do komentáře přidejte jméno, za koho platba náleží
  • v hotovosti na schůzkách či výpravách kterémukoliv vedoucímu
  • napište / zavolejte Martinovi nebo Charliemu a domluvte si individuální plán

Den válečných veteránů

(11.11.2021)

11. 11. 1918 skončila první světová válka. Tento den si připomínáme jako Den válečných veteránů. Alespoň na malou chvíli se proto prosím zastavme a věnujme tichou vzpomínku všem těm, kdo se nebáli nasadit svůj život za naši svobodu a bezpečí. Čest Vaší památce, hrdinové a hrdinky.  A děkujme za vše, co máme a že jsme si ničím takovým nemuseli do dnešních dnů projít - rozhodně to nebylo zadarmo


Soutěž

(10.11.2021)

A máme tady první soutěž! Neorganizujeme ji my, ale Asociace TOM - ta totiž slaví 30. výročí založení (což my už máme za sebou :) ). Přidejte se a vyhrajte velmi zajímavé ceny - například let balónem anebo potápěčský kurz! Pravidla najdete na stránkách asociace TOM - odkaz ZDE


Přečtěte si jako první, co je nového


TOM 7504 "ČTVERKA" Znojmo
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!