ONLINE KLUBOVNA

ČLENSKÁ ZÁKLADNA

CHARLIE

(Hlavní vedoucí)

Kdyby se za výdrž v oddílu dávaly medaile, tenhle člověk za bílého dne chránící naše město by dostal hned dvě, a to za nejdéle aktivního člena oddílu a za nejdéle fungující hlavního vedoucího. Nyní plnohodnotným tátou, manželem a vedoucím, díky kterému nám před očima roste nová klubovna.

MARTIN

(Zástupce hlavního vedoucího)

Martin, Matýsek, Vačice, ... Tento člověk má tolik přezdívek, kolik toho pro nás znamená. Oddílový účetní, finanční i oddílový poradce, logistik, ale hlavně oddílový kamarád. Vzhledem k jeho vzezření byste neřekli, že by dokázal předehnat želvu, ale zdání klame. Dokázal uchránit vlajku vlastním tělem, běhat mezi zlobry nebo honit zloděje po Znojmě.

GUSŤA 

(vedoucí)

Gusťa má snad tolik neuvěřitelných zážitků, kterým snad ani nikdo nemůže věřit. Pro kamarády by skočil do ohně, a to doslova, je pro každou špatnost a navíc přeborník v hypochondrii a počtu zranění za jeden den.

VEVERÁK

(vedoucí)

Veverák je v oddílu už pěknou řádku let a z malého ufňukaného blonďáčka, kterého přepral batoh, se stal velký ufňukaný Líňáček. Je hlavním kytaristou v oddíle. Je to milovník LoLka a všech fantasy příběhů, sám trochu vypadá jako Glum. Je nejstarší z pokolení bratří Veverákovců přicházejících do Čtverky.

POCAHONTAS

Z malé šestileté princezničky, kdy také dostala princeznovskou přezdívku, je drsná holčina se zapálením pro věc. Nebyla s jídlem kamarád a vedoucí brali směny na její krmení, naštěstí už dostala k jídlu chuť a teď je z ní kyselina.

LAIKA

Jedna z mladší generace oddílu. Ačkoli s námi nejezdí zas až tak dlouho, je zdravým jádrem oddílu. Je velice známou youtuberkou s asi 15 odběrateli, minecrafťačkou a také naší tváří videí na stránkách. Není tábora, kdy by si něco neudělala.

JEŠTĚRKA

Ještěrka je pokračovatelem roku Dadáků po jeho mamince i sourozencích. Jezdí s námi na téměř každou akci. Tento klučina je hodně houževnatý a rychle se oklepe. Ačkoli nám občas hodně brnká na nervy, doufáme, že s námi bude až do skonání světa.

IGGI

Iggi je nástupce Rétorovic famílie, a jde to hodně znát. Ačkoli tomuto klučinovi není ani patnáct let, je sečtělý jak ani někteří vedoucí ne. Rád se učí, má neskutečné zapálení a je velmi soutěživý, což ho ve hrát popohání k vyšším místům. Vzhledem k jeho ukecanosti je s podivem, že dokázal splnit bobříka mlčení.

MISKA

Jirka je nejmladší z Veverákovic pokolení. Není s námi tak dlouho jako jeho bratři, ale víme, že je to šoumen, který je nadšený když má publikum, tudíž hlavně jeho scénky u ohně nebo šarády jsou epickým zpestřením.Ani jeho se Veverákovic deformace nevyhla, ale ačkoli má občas hyperultrabizardní nápady a představy, dokázal ve třetí třídě postoupit do vyššího kola matematické olympiádě pro šesťáky.

BRUT

Brutus je mladší Veverákův brácha. Žije si ve svém světě, zajímá se o válku a válečné dějiny. Občas dokáže hodně překvapit, ačkoliv Veverákovic deformace ho zastihla stejně jako jeho oba bratry.Jeho přezdívka vznikla seknutí sekerou do prstu, kdy ani nepípl a k tehdejšímu zdravotníkovi přišel se slovy "Já jsem se asi říznul."